سبک جدید بازی لبخند پیروزی رونمایی شد!

در این بخش شما می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به بازی را مشاهده کنید
admin
مدیر کل سایت
پست: 65
تاریخ عضویت: سه شنبه ژانویه 19, 2016 12:38 pm

سبک جدید بازی لبخند پیروزی رونمایی شد!

پستتوسط admin » یک شنبه آگوست 07, 2016 12:11 pm

سبک جدید بازی «لبخند پیروزی» رونمایی شد! شما می توانید در اولین تورنمنت سبک جدید با ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال جایزه نقدی از فردا ثبت نام و بازی کنید.

تغییرات سبک جدید بازی مربوط به بخش جنگجوها است و بخش قهرمان بازی آنلاین «لبخند پیروزی» همچنان مانند قبل به کار خود ادامه می‌دهد.

در بخش جنگجوها، دیگر گروه‌های مبارزه‌ای وجود ندارد و بازی از شکل تک نفره و رقابت‌های فردی، به شکل چند نفره و رقابت‌های تیمی تغییر یافته است. در ادامه توضیحات کلی روش جدید بازی آورده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش راهنمای بازی «لبخند پیروزی» که از طریق تصویر i در قسمت بالا سمت چپ هر کادر، قابل دسترسی است، مراجعه کنید.

برای جنگجوها به صورت دوره‌ای تورنمنت‌هایی برگزار می‌شود. شما می‌توانید جنگجوهای مختلف خود را در تورنمنت‌های متفاوت شرکت دهید. پس از شرکت در تورنمنت، می بایست جنگجوی خود را به عضویت یک تیم درآورید و یا خود یک تیم تشکیل دهید. برای تشکیل تیم از بخش «تشکیل تیم»، نام مناسبی برای تیم برگزینید و تیم خود را تشکیل دهید. برای عضویت در یک تیم نیز از بخش «درخواست عضویت در تیم»، یک تیم را انتخاب کرده و بر روی تصویر + کلیک کنید تا درخواست عضویت شما به مدیر تیم ارسال شود. مدیر تیم پس از بررسی درخواست، در صورت تایید، جنگجوی شما را عضو تیم خواهد کرد.

در هر تیم جنگجوها می‌توانند در روز تعدادی مبارزه کند و رقیب خود را از بین جنگجویان هم‌سطح تیم دیگر انتخاب کنند. برد و باخت هر جنگجو حتی اگر خود شروع کننده مبارزه نباشد(از سوی جنگجوی دیگر به مبارزه دعوت شده باشد)، در امتیازات تیم و رتبه تیم و رتبه جنگجو در تیم مؤثر است. علاوه بر این هر تیم یک خزانه دارد که با بلیط پر می‌شود. هر برد جنگجو به خزانه تیم ۱ بلیط اضافه کرده و هر باخت آن از خزانه ۱ بلیط کسر می‌کند و در صورتی که موجودی خزانه تیم صفر شود، تیم منحل می شود.

بدین ترتیب شما برای کسب نتیجه بهتر کافی است با هم تیمی‌های خود در ارتباط بوده و جنگجوهای خود را مجهز نگه دارید تا شانس برد تیم خود را افزایش دهید. در پایان تورنمنت به اعضای تیم برنده(که تعداد آن‌ها در شرایط تورنمنت اعلام شده است)، جایزه تعلق می‌گیرد و موجودی خزانه تیم برنده بین تمامی اعضای تیم تقسیم می‌شود.

همچنین در کنار تغییرات در بخش جنگجوها، امکان تبدیل بلیط به زریگ نیز قرار داده شده است تا بتوانید بلیط‌های خود را به زریگ تعدیل نمایید. برای تعدیل بلیط‌های خود به بخش «بلیط‌ها» مراجعه کنید.

لازم به ذکر است تغییرات ایجاد شده در راستای برقراری عدالت در بازی ها است. از این پس هر جنگجویی که در تورنمنت تغییر سطح داشته باشد، تنها با جنگجوی هم سطح خود می تواند رقابت کند.

بعد از این به شدت با بازیکنان دارای چند اکانت برخورد خواهد شد و بدون هشدار قبلی تمامی اکانت های آن ها بسته می شود. از این رو به بازیکنانی که مولتی اکانت بودن دیگر بازیکنان را به پشتیبانی اطلاع دهند، جایزه داده خواهد شد.

موفق باشید.

بازگشت به “اطلاع رسانی و اخبار بازی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان