صفحه 1 از 1

راهنمای سریع بازی

ارسال شده: چهار شنبه ژوئن 08, 2016 10:37 am
توسط admin
دارایی‌های اولیه
شما برای افزایش تعداد مبارزات قهرمان در هر روز و نیز تقویت جنگجوهای خود با انواع اسلحه‌ها، پوشش‌های دفاعی و معجون‌ها و همچنین شرکت در تورنمنت‌ها به دارایی‌هایی نیاز دارید که عبارتند از:
- زریگ
- بلیط
بلیط‌ را می‌توانید با روش‌های کسب قهرمانی در گروه‌های تورنمنت، دریافت هدیه از سوی بازی در مراحل و مناسبت‌های مختلف و یا تبدیل زریگ تهیه کنید. تعداد زریگ را نیز می‌توانید از طریق دریافت هدیه و کارت اعتباری از سوی بازی، تهیه بسته‌های زریگ و یا تبدیل بلیط به زریگ افزایش دهید.

قهرمان به دنبال عضویت در مجلس مشورتی شاهزاده روزبهان
قهرمان شما با توانایی‌های زیر برای خدمت‌گذاری به این سرزمین آماده است.
-قدرت
-چابکی
-زیرکی
قهرمان هر روز می‌تواند در مبارزات مختلف شرکت کند و با کسب پیروزی در رقابت‌ها، مراحل 12 گانه قهرمانی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد و در نهایت به عضویت مجلس مشورتی شاهزاده درآید تا مقدار قابل توجهی زریگ جایزه بگیرد.

جنگجو به دنبال کسب جایزه در رقابت‌های تورنمنتی
جنگجوی شما با توانایی‌های زیر برای خدمت‌گذاری به این سرزمین آماده است.
-قدرت
-چابکی
-زیرکی
-سن
جنگجو می‌تواند در تورنمنت‌ها و تیم‌های عضو تورنمنت ثبت نام کند و با کسب پیروزی در رقابت‌ها، توانایی‌های خود را افزایش دهد. اگر تیمی که جنگجو در آن عضو است، برنده تورنمنت شود، جنگجو مقداری بلیط از خزانه تیم و جایزه نقدی و غیرنقدی آن دوره از رقابت‌ها را بدست خواهد آورد.

اطلاعات کاربری و راه‌های ارتباطی
اطلاعات فعلی شما در پروفایل نمایش داده می‌شود و می‌توانید تغییرات لازم را اعمال نمایید.
چنانچه نیاز به پشتیبانی و یا ارسال نامه به دوستانتان در بازی داشته باشید، می‌توانید از پیام‌ها اقدام نمایید.

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی نیز می توانید در کانال تلگرام لبخند پیروزی عضو شوید (victorysmile@)

‌راهنمایی بیشتر
برای هر بخش از بازی راهنما قرار داده شده است که دسترسی به آن از طریق i امکان‌پذیر است. شما می‌توانید در هر زمان به این راهنما مراجعه کنید و با بخش‌های مختلف بازی بیشتر آشنا شوید.

برای آشنایی با نحوه شرکت در تورنمنت های بازی و آموزش استفاده از دیگر بخش ها میتوانید ویدیوهای ما را در آپارات مشاهده نمایید.

http://www.aparat.com/parniangame