قوانین بازی لبخند پیروزی

admin
مدیر کل سایت
پست: 65
تاریخ عضویت: سه شنبه ژانویه 19, 2016 12:38 pm

قوانین بازی لبخند پیروزی

پستتوسط admin » چهار شنبه فوریه 10, 2016 5:59 pm

- کاربر با ثبت‌نام در بازی موافقت و تمکین خود را با قوانین درج شده اعلام می‌نماید.

- کاربر باید با ایمیلی که خود صاحب آن است و بدان دسترسی کامل دارد، در بازی ثبت‌نام نماید. ثبت‌نام با ایمیل و یا اطلاعات فردی دیگر و یا استفاده از ایمیل‌های مشترک و ایمیل‌هایی که تاریخ انقضا دارند، خلاف قوانین بوده و در صورت مشاهده، عضویت کاربر خاطی لغو خواهد شد.

- کلمه عبور کاربران می‌بایست تنها در اختیار خود کاربر صاحب حساب کاربری باشد. «لبخند پیروزی» هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خسارات وارده در پروفایل کاربری و حساب کاربری بازیکنانی که کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهند، ندارد.

- صاحب هر حساب کاربری مسئول تمامی رخدادهایی است که با استفاده از آن حساب کاربری در بازی اتفاق افتاده است و نیز در قبال مطالب منتشر شده با نام کاربری مرتبط، مسئول است.

- نام‌های کاربری و نیز نام قهرمان‌ها، جنگجوها و پیشگوها نباید اسامی باشند که به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی و سیاسی اشاره داشته یا مخالف قوانین و اخلاقیات و عرف رایج در ایران بوده و یا دارای مضامین سیاسی و مذهبی و قومیتی باشد. در غیر این صورت عضویت کاربر خاطی لغو خواهد شد.

- جعل هویت هرگونه مقام رسمی حقیقی و حقوقی و نیز مدیران بازی «لبخند پیروزی» تخلف محسوب می‌شود و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

- قرار دادن عکس‌های مغایر با قوانین و اخلاقیات و عرف رایج در ایران و یا با مضامین سیاسی و مذهبی و قومیتی و نیز عکس‌های شخصیت‌های حقیقی و آرم‌ها و نشانه‌های سازمان‌ها و شخصیت‌های حقوقی خلاف قوانین است و با کاربر خاطی برخورد می‌شود.

- هر گونه توهین، بی‌حرمتی، تهمت و بیان مطالب مخالف قوانین و اخلاقیات و عرف جامعه و نیز انجام بحث‌هایی که برای دین و مذهب، نژاد، ملیت، جنسیت و گروه سنی خاصی توهین‌آمیز و یا تهدید‌آمیز تلقی شود، در هر کجا از سایت بازی و یا زیربخش‌های آن مانند انجمن و وبلاگ، خلاف قوانین محسوب می‌شود و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

- سایت بازی فضایی برای بازی نمودن کاربران و بحث کردن پیرامون مسائل مربوط به بازی است. بنابراین هر گونه شعار و تبلیغات اعم از تبلیغات سیاسی، تبلیغات سایر سایت‌ها، در حمایت و یا تخریب شخصیت‌ها و مانند آن تخلف محسوب می‌شود و با کاربر متخلف برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

- ارسال پیام‌های حجیم و پیام‌های تکراری و یا پیام‌های با مضامین نامناسب برای گروه‌های سنی پایین، خلاف قوانین است.

- بازی باید با مرورگری دستکاری نشده و معمولی انجام شود. استفاده از هرگونه اسکریپت و ربات که به صورت اتوماتیک عمل می‌کنند، خلاف قوانین بازی است.

- کاربر نباید از خطاهای احتمالی بازی در راستای منافع شخصی استفاده نماید. هر گونه سوءاستفاده از این امر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
اطلاعات شخصی کاربران مانند شماره تلفن و ایمیل آن‌ها نزد «لبخند پیروزی» محفوظ بوده، در معرض نمایش عموم گذارده نمی‌شود و تنها در بازی و موارد وابسته به آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

- هر گونه استفاده و یا انتشار تمامی مطالبی که در سایت و یا زیربخش‌های آن از جمله انجمن و وبلاگ رسمی بازی درج شده است(اعم از محتوای سایت، پیام‌های کاربران، مشخصات آن‌ها و نظیر آن) در جای دیگر مجاز نمی‌باشد.

- تمامی محتویات متنی و گرافیکی سایت بازی، ابتکارهای انجام شده و ایده‌های ارایه شده در بازی و نیز تمامی حقوق آن متعلق به «لبخند پیروزی» است.

- حق انتشار و تکثیر بازی و تمامی حقوق آن متعلق به لبخند پیروزی است و کپی‌برداری غیرمجاز و بدون کسب اجازه از صاحب اثر، خلاف قوانین است.

- مسئولیت انتشار بدون مجوز تمامی مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن‌ها متعلق به «لبخند پیروزی» است، بر عهده کاربر خاطی است.

- استفاده از سايت «لبخند پیروزی» برای مقاصد تجاری، بازاریابی و یا تبليغات و مانند آن خلاف محسوب می‌شود مگر آن‌ که از سوی صاحب اثر برای این کار مجوز صادر شده باشد.

- پول رایج بازی(زریگ) که به طرق مختلف(اعم از ورودیه، جایزه و یا خرید از سایت) در اختیار کاربر قرار دارد، به هیچ وجه قابل اعاده به سایت و تبدیل به پول رایج کشور(ریال) نمی‌باشد و منحصرا می‌بایست توسط کاربر در این بازی مصرف شود.

تمامی قوانین بیان شده برای همه حساب‌های کاربری فعال، حساب‌های کاربری حذف شده و یا آن دسته از حساب‌های کاربری که در حال حذف هستند، بدون هیچ گونه استثنا، صادق است. سایت «لبخند پیروزی» می‌تواند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از این قوانین، آزادانه عمل نموده و با کاربر خاطی برخورد نماید. همچنین بازیکنان می‌توانند در صورت نیاز برای صحبت درباره جرایم اعمال شده، از طریق ارسال پیام با مدیران بازی تماس برقرار نمایند. لازم به ذکر است «لبخند پیروزی» می‌تواند در هر زمان درباره قوانین فوق تجدید نظر نماید و یا آن‌ها را تغییر دهد. البته در صورت حذف یا تغییر یک قانون، اعتبار قوانین دیگر تغییری نخواهد کرد.

توجه:

در سایت «لبخند پیروزی» ممکن است لینک‌هایی به وب سایت‌های دیگر وجود داشته باشد. این امر بدان معنا نیست که لبخند پیروزی با وب‌سایت‌های ثالث در ارتباط است بلکه فقط این سایت‌ها را معرفی نموده است. بنابراین دقت کنید که با کلیک بر روی این لینک‌ها، شما از سایت «لبخند پیروزی» خارج خواهید شد و وارد سایت مورد نظر می‌شوید. با توجه به آن که این سایت‌ها به صورت مستقل عمل می‌نمایند، «لبخند پیروزی» هیچ‌گونه کنترلی بر فعالیت‌های آن‌ها ندارد و این امر بدان معنا است که «لبخند پیروزی» هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که شما بدان سایت‌ها ارایه می‌دهید، نخواهد داشت.بروز شده در 1394/11/01

بازگشت به “قوانین بازی لبخند پیروزی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان